Miasto

NA SKRÓTY

Kontakt

Urząd Miejski w Debrznie
ul. Traugutta 2
77-310 Debrzno

urzad@debrzno.pl

tel. 59 83 35 351
tel. 59 83 35 366

Informacje kontaktowe:

Stanowisko Imię i nazwisko Tel. Tel. służbowy e-mail
Sekretarka Aleksandra Nowak 20   urzad@debrzno.pl
         
 Burmistrz Marta Urbańska 21 m.urbanska@debrzno.pl

 Z-ca Burmistrza

Kierownik Referatu Rozwoju

Łukasz Jurkowlaniec 59 728 514 393 l.jurkowlaniec@debrzno.pl

Sekretarz

Kierownik Referatu Organizacyjnego

Anna Ziarnek 24 728 527 240 a.ziarnek@debrzno.pl

Skarbnik

Kierownik Referatu Finansowego

Jolanta Miszewska 40   skarbnik@debrzno.pl

 

Referat Finansowy

 

Z-ca Skarbnika Jolanta Cienciała 58   j.cienciala@debrzno.pl
Główna Księgowa Centrum Usług Wspólnych Małgorzata Żychlińska 37   m.zychlinska@debrzno.pl
Podatki i opłaty Lucyna Żandarska 31   l.zandarska@debrzno.pl
Windykacja i księgowość podatkowa Lucyna Glinczak 31   windykacja@debrzno.pl
Płace Małgorzata Bielska 42   place@debrzno.pl
Księgowość budżetowa Dawid Reszczyński 37   d.reszczynski@debrzno.pl
Rozliczenia finansowe i materiałowe Anna Trela 34   a.trela@debrzno.pl

Referat Komunalny

Kierownik Referatu Komunalnego Danuta Klimek 49   d.klimek@debrzno.pl
Geodezja i planowanie przestrzenne Paweł Topolewski 63   p.topolewski@debrzno.pl
Gospodarka komunalna Sandra Krampikowska 33   smieci@debrzno.pl
Rolnictwo i ochrona środowiska Dominika Faryno-Kuś 41 604 795 491 ochrona.srodowiska@debrzno.pl

Referat Organizacyjny

Kadry i działalność gospodarcza Karolina Fryca 38   kadry@debrzno.pl
Oświata Wioleta Rossa 45   oswiata@debrzno.pl

Biuro Rady Miejskiej

Bernadeta Kopeć 51 882 151 790

bip@debrzno.pl

Pomoc Administracyjna Iwona Malmon     pomoc@debrzno.pl

Referat Inwestycyjny

 

Kierownik Referatu Inwestycyjnego Anna Król 23   a.krol@debrzno.pl
Inwestycje Maciej Burglin 39   m.burglin@debrzno.pl
Pozyskiwanie środków pozabudżetowych Dawid Kleist 30   d.kleist@debrzno.pl

 

Referat Rozwoju

 

Promocja i strategia Marta Rusin 25 604 231 328 promocja@debrzno.pl
Komunikacja społeczna i realizacja projektów Anita Rudzińska 55   komunikacjaspoleczna@debrzno.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marta Olkowska 56   usc@debrzno.pl
Ewidencja ludności i obrona cywilna Mirosław Gałęza 57   informatyk@debrzno.pl

Skip to content