Aktualności

Wyniki konkursu „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”

I etap konkursu plastycznego pn. „Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” dla uczniów szkół podstawowych już za nami!  Do Urzędu Miejskiego wpłynęło 15 prac konkursowych. Komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii uczniów klas I-III

  • Wiktor Wiatr
  • Lena Kwaśniak
  • Julian Markiewicz

W kategorii uczniów klas IV-VI

  • Jakub Pasieka
  • Nadzieja Górecka

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, natomiast laureatom serdecznie gratulujemy. Zwycięskie prace zostały przekazane do drugiego etapu – wojewódzkiej komisji konkursowej działającej przy Okręgowym Inspektoracie Pracy w Gdańsku.

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content