Podczas XXXVII Uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Debrznie, która miała miejsce w piątek 12 czerwca 2026 r., w CKSiT W Debrznie uhonorowano osoby, które swoją wieloletnią działalnością, zaangażowaniem i troską o dobro wspólne wniosły wyjątkowy wkład w rozwój naszej społeczności.
Tytuł „Zasłużony dla Gminy Debrzno” otrzymali:
- Pani Jadwiga Więckowska
- Pan Józef Ćwiora
- Pan Jan Adam Beme
- Pan Jan Cisoń
Z okazji przyznania tego wyjątkowego wyróżnienia składamy Państwu najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy głębokiego uznania. Otrzymany tytuł jest potwierdzeniem Państwa wieloletniej pracy, zaangażowania i oddania na rzecz naszej wspólnoty.









