Aktualności

II Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Pomorskim Konkursie Piosenki Żeglarskiej, który odbędzie się 16.09.2023 roku w siedzibie Yacht  Klub Człuchów przy ul. Wojska Polskiego 62 w Człuchowie.

Galę Finałową uświetni KONCERT KAMILA BADZIOCHA wykonawcę piosenek z nurtu piosenki żeglarskiej, współzałożyciela Męskiego Chóru Szantowego „Zawisza Czarny” – jedynego takiego chóru w Polsce. Organizator zapewnia wiele różnych atrakcji, a także cenne nagrody.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu: regulamin, kartę zgłoszenia oraz plakat informacyjny  można znaleźć na stronie:  www.klubzeglarskiczluchow.com, na fanpage na Facebooku Yacht Klub Człuchów, a także w poniższych załącznikach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 7.09.2023 r.

2023_REGULAMIN II POMORSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ

2023_Karta zgłoszenia na II Konkurs Piosenki Żeglarskiej

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content