Aktualności

„Cyberbezpieczna Gmina Debrzno” pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem!

Mamy świetne wiadomości! Wniosek złożony przez Inkubator Przedsiębiorczości Cierznie na realizację projektu – Cyberbezpieczna Gmina Debrzno został rozpatrzony pozytywnie!

Przyznane dofinansowanie to 711 576 zł z Funduszy Europejskich na rozwój Cyfrowy 2021-2027.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji Urzędu Miejskiego w Debrznie i Zakładu Wodociągów i Kanalizacji poprzez wzmacnianie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych.

Środki przeznaczone zostaną na: audyty bezpieczeństwa, opracowanie kompleksowej dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, szkolenia z cyberbezpieczeństwa pracowników, serwer plików do tworzenia kopii bezpieczeństwa, macierz dyskową z dyskami, system wykrywania zagrożeń z monitorowaniem zdarzeń, serwer Backupu do archiwizacji danych, serwer wirtualizacji, zarządzalny przełącznik sieciowy, UPS, agregat prądotwórczy.

Zobacz więcej aktualności

Spacer konsultacyjny po obszarze rewitalizacji

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spacerze konsultacyjnym po obszarze rewitalizacji. W trakcie spaceru zostaną zaprezentowane przedsięwzięcia zaplanowane w projekcie Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Debrzno.

Odwołanie zagrożenia ptasią grypą

W związku z opublikowaniem w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego (poz. 1384) Rozporządzenia Wojewody Pomorskiego z dnia 31 marca 2026 r. informujemy, że uchylone zostało rozporządzenie

Kiermasz Wielkanocny – Debrzno 2026.

W sobotę 28 marca 2026 r. odbył się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji – od pysznych, domowych potraw i słodkich przysmaków,

Otwarcie Fundacji Mosty Światła

Na mapie naszego miasta pojawiło się nowe, ważne miejsce – Fundacja Mosty Światła. To inicjatywa skierowana do osób neuroróżnorodnych, w tym dzieci w spektrum autyzmu

Skip to content