Aktualności

„Cyberbezpieczna Gmina Debrzno” pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem!

Mamy świetne wiadomości! Wniosek złożony przez Inkubator Przedsiębiorczości Cierznie na realizację projektu – Cyberbezpieczna Gmina Debrzno został rozpatrzony pozytywnie!

Przyznane dofinansowanie to 711 576 zł z Funduszy Europejskich na rozwój Cyfrowy 2021-2027.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji Urzędu Miejskiego w Debrznie i Zakładu Wodociągów i Kanalizacji poprzez wzmacnianie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych.

Środki przeznaczone zostaną na: audyty bezpieczeństwa, opracowanie kompleksowej dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, szkolenia z cyberbezpieczeństwa pracowników, serwer plików do tworzenia kopii bezpieczeństwa, macierz dyskową z dyskami, system wykrywania zagrożeń z monitorowaniem zdarzeń, serwer Backupu do archiwizacji danych, serwer wirtualizacji, zarządzalny przełącznik sieciowy, UPS, agregat prądotwórczy.

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content