Aktualności

Bezpłatne badania w kierunku osteoporozy

Już niebawem w Debrznie pojawi się OSTEOBUS, w którym odbywać się będą bezpłatne badania w kierunku osteoporozy dla mieszkańców gminy Debrzno. Z badań skorzystać będą mogły kobiety w wieku 40-64 lat posiadające przynajmniej jeden czynnik ryzyka złamania osteoporotycznego, a także wszystkie kobiety po 65 roku życia. Mężczyźni natomiast po 75 roku życia będą mogli skorzystać z badań, po przebadaniu wszystkich kobiet objętych programem. Obowiązkowa rejestracja! Szczegóły na poniższym plakacie. Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content