Aktualności

Wyniki głosowania do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Debrznie

Informujemy, iż znane są już wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Debrznie na lata 2024/2025, przeprowadzonych w Szkołach Podstawowych z terenu gminy Debrzno oraz w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie w dniach 19-20.12.2023 r.

W skład nowej Rady wchodzą:

  1. Bielecki Szymon 
  2. Dziubińska Wiktoria 
  3. Iwankowicz Małgorzata 
  4. Kaczmarczyk Amelia 
  5. Kobak Seweryn 
  6. Kuś Antonina 
  7. Lamot Tomasz 
  8. Tadus Szymon 
  9. Wegner Mikołaj 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.

Protokół zbiorczy z przeprowadzenia wyborów do MRM 2023

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content