Aktualności

Prośba do mieszkańców miasta i gminy Debrzno!

Drodzy Mieszkańcy! Zwracamy się do Was z ogromną prośbą! Chcielibyśmy przygotować prezentację o Debrznie z lat 70. Uprzejmie prosimy mieszkańców miasta i gminy o nadsyłanie lub osobiste dostarczanie zdjęć dotyczących historii Debrzna i okolic z lat 70. XX wieku na adres CKSiT w Debrznie: ul. Wojska Polskiego 2, 77-310 Debrzno.

Zależy nam szczególnie na zdjęciach dokumentujących czyny społeczne lat 70. (budowa przystani przy jeziorze Żuczek i drogi do remizy OSP, budowa trybun i remont płyty na stadionie). Mile widziane zdjęcia dotyczące obydwóch debrzeńskich kin, miejskiego i garnizonowego).

14 marca 2024 roku w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie odbędzie się prezentacja nadesłanych zdjęć i wspólne wspominanie ludzi i wydarzeń. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy.

Zdjęcia prosimy nadsyłać w kopertach opatrzonych: danymi właściciela i rokiem, w którym zdjęcie zostało zrobione. Wszystkie zdjęcia zostaną zwrócone właścicielom do 31.03.2024 r.

Pytania i szczegółowe informacje udzieli Wam Ania Grzybowska (502 344 080).

Zobacz więcej aktualności

„Piękna Wieś Pomorska 2024”

Ruszyła kolejna edycja konkursu pn. „Piękna Wieś Pomorska”! Jego głównym założeniem i celem jest ukazanie piękna polskich wsi, ich walorów krajobrazowych, a także ich wspólne

Nominacje w plebiscycie „Mistrzowie Agro”

Informujemy, iż ruszyło głosowanie w kolejnej już edycji akcji „MISTRZOWIE AGRO”, organizowanej przez „Dziennik Bałtycki”, „Głos Pomorza” oraz magazyn „Strefa Agro”. Przedstawiamy kandydatów z naszej

Skip to content