Strona główna / Slider / Porozmawiajmy o biznesie

Porozmawiajmy o biznesie

Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z fundacją Youth Business Poland organizuje spotkanie networkingowe „Porozmawiajmy o biznesie!”, które odbędzie się 12 czerwca 2019 r., o godz. 18:00 w Inkubatorze Starter (ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk). Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich tych przedsiębiorców (właścicieli start-upów, innowatorów), którzy szukają sposobów na efektywny rozwój firmy, działają w sektorach nowych technologii, mają pomysł na biznes i szukają źródeł finansowania dla planowanych przedsięwzięć.

Organizatorzy zachęcają, by doborowym towarzystwie i przy dobrej kawie porozmawiać o tym jak rozwinąć skrzydła oraz co robić i czego nie robić, aby odnieść sukces:

 skąd pozyskać finansowanie na rozwój firmy,

  • jak pozyskać środki na działalność badawczo-rozwojową,
  • jaki dopasować model biznesowy,
  • jak pozyskać inwestora i jak z nim rozmawiać.

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny Bolesław Drapella, Founder i mentor w SaunaGrow.com, który opowie o tym, jakich błędów by nie popełnił, gdyby ponownie rozwijał swoją firmę.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się także, przed jakimi wyzwaniami staje aktualnie przedsiębiorca budujący swoją wymarzoną firmę oraz jakie są dobre praktyki z zakresu zarządzania i rozwoju startup’u na jego wczesnym etapie.

Wydarzenie jest bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie:https://porozmawiajmyobiznesiegdansk.evenea.pl/

Tam też znajduje się agenda spotkania wraz z krótką informacją o zaproszonych gościach.