Aktualności

„Piękna Wieś Pomorska 2024”

Ruszyła kolejna edycja konkursu pn. „Piękna Wieś Pomorska”! Jego głównym założeniem i celem jest ukazanie piękna polskich wsi, ich walorów krajobrazowych, a także ich wspólne działanie mieszkańców. Konkurs ten służyć ma poprawie stanu i estetyki środowiska, mając na celu promowanie najlepszych wzorców działania. Konkursowa komisja oceniać będzie między innymi wygląd zabudowań, pielęgnowanie miejscowej tradycji czy też promowanie lokalnych produktów.

Należy dostarczyć do nas:

  • formularz zgłoszenia odpowiednio dla wsi i/lub zagrody,
  • opis wsi i/lub zagrody odpowiadający kryteriom Konkursu (nie więcej niż 1 strona A4),
  • prezentację wsi i/lub zagrody (pdf) zawierającą nie więcej niż 30 slajdów.

Pierwszy z trzech etapów – etap gminny – zgłoszenia można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Debrznie do dnia 10 maja 2024 roku! Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.

Regulamin Konkursu Piękna Wieś 2024

Załącznik nr 1-Formularz zgłoszenia_Wieś

Załącznik nr 2 Formularz zgłoszenia_Zagroda

Załącznik nr 3-Kryteria oceny_Wieś

Załącznik nr 4-Kryteria oceny_Zagroda

Zaproszenie_do_udziału_w_konkursie

Zobacz więcej aktualności

Harmonogram Zebrań Wiejskich

Rusza cykl zebrań wiejskich! Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniach, podczas których będzie okazja do omówienia ważnych spraw dotyczących naszej społeczności. Zachęcamy do zapoznania się

Dzień Kobiet w Debrznie

Serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki miasta i gminy Debrzno na wyjątkowy Dzień Kobiet! Spotkajmy się 7 marca o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu

KWALIFIKACJA WOJSKOWA w  2025 r.

KWALIFIKACJA WOJSKOWA w  2025 r.  Od 17 lutego 2025 roku rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa na terenie administrowanym przez WCR w Człuchowie, która obejmuje następujące powiaty:

Skip to content