Aktualności

Nutkosfera – CeZik dzieciom w Debrznie

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem Cezarego Nowaka, w sieci znanego jako CeZik. Od 2009 roku działa w sieci publikując tam swoje treści. Od kilku lat prowadzi swój kanał dla dzieci. Jego najpopularniejszy klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń, a wiosną tego roku otrzymał status Platynowej Płyty! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Twórca ma na celu wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dbając o ich gust muzyczny już od najmłodszych lat.

W przyszłym roku będziemy mieli zaszczyt gościć CeZika w Debrznie, a dokładniej w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie – 15 marca. Bilety dostępne już dziś i to w dodatku ze zniżką.

Ceny biletów:
do końca listopada:
60 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
80 zł – dorośli
do końca lutego:
70 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
90 zł – dorośli
później:
80 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
100 zł – dorośli
Więcej informacji znaleźć można na Facebooku CKST
Jego działalność w internecie można znaleźć pod linkami: www.youtube.pl/ascezik oraz www.youtube.pl/klejnuty

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content