Strona główna / Ogłoszenia / Marka Lokalna Ziemi Człuchowskiej

Marka Lokalna Ziemi Człuchowskiej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej zainicjowała budowę wspólnej promocji powiatu człuchowskiego, poprzez stworzenie i wdrożenie Marki Lokalnej Ziemi Człuchowskiej.

Marka lokalna będzie znakiem słowno-graficznym, promującym produkty i usługi, które łączy przynależność do regionu powiatu człuchowskiego. Główną korzyścią wynikającą z bycia w gronie użytkowników znaku, będzie przede wszystkim wspólna oferta promocyjna i handlowa.
Na wprowadzeniu marki lokalnej zyska cały powiat człuchowski, ponieważ  będzie ona stanowić magnez przyciągający do regionu, wywołujący potrzebę odwiedzenia go przez osoby z zewnątrz.

Stworzenie wspólnego mechanizmu promocji regionu na zewnątrz, nie jest możliwe bez udziału człuchowskich społeczności lokalnych oraz organizacji, instytucji
i przedsiębiorców świadczących usługi gastronomiczne i noclegowe oraz wytwarzających lokalne produkty spożywcze i rękodzielnicze. Punktem wyjścia do stworzenia i wdrożenia marki lokalnej jest bowiem określenie wspólnych wartości, analiza potencjału regionu oraz określenie celu wspólnych działań.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w proces budowy Marki Lokalnej Ziemi Człuchowskiej i wzięcia udziału w 2-dniowym spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w dniach 14-15 lipca br. w Centrum Usług Społecznych w Debrznie (CUS) przy ul. Barlickiego 2.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 59 83 35 930, 881 918 121 lub mailowy biuro@lgdzc.pl.