Aktualności

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Już ruszyła! II edycja konkursu kulinarnego dla Kół lub Związków Kół Gospodyń Wiejskich wpisanych do Krajowego Rejestru KGW. Wystarczy do 16 października złożyć wniosek zawierający przepis na potrawę promującą kuchnię regionu wraz ze zdjęciami oraz historią dania. Komisja konkursowa wybierze 10 zwycięskich Kół, które otrzymają granty w wysokości aż  10 tys. zł każda!

Jest o co walczyć! Zatem zachęcamy do wzięcia udziału. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Smakujemy Lokalnie.

Zobacz więcej aktualności

Harmonogram Zebrań Wiejskich

Rusza cykl zebrań wiejskich! Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniach, podczas których będzie okazja do omówienia ważnych spraw dotyczących naszej społeczności. Zachęcamy do zapoznania się

Dzień Kobiet w Debrznie

Serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki miasta i gminy Debrzno na wyjątkowy Dzień Kobiet! Spotkajmy się 7 marca o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu

KWALIFIKACJA WOJSKOWA w  2025 r.

KWALIFIKACJA WOJSKOWA w  2025 r.  Od 17 lutego 2025 roku rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa na terenie administrowanym przez WCR w Człuchowie, która obejmuje następujące powiaty:

Skip to content