Aktualności

Koncert Maksa Łapińskiego

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie zaprasza na koncert Maksa Łapińskiego, który odbędzie się 27 lipca, o godzinie 19:00 na Podwórko Miejskie (obok muralu).

Maks Łapiński autor tekstów, kompozytor, instrumentalista i wokalista. Ma na swoim koncie sporo koncertów oraz festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. W sierpniu 2020 roku jego twórczość została doceniona na międzynarodowym festiwalu Carpathia Festival, gdzie zdobył Grand Prix śpiewając swoją autorską piosenkę „Lew”. Jego single „Lew” i „Na Serio” zostały świetnie przyjęte zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych. Utwór „Na serio” dotarł do 6. miejsca listy przebojów radia MUZO.FM. Piosenki Maksa można usłyszeć w takich radiostacjach jak: Radio ESKA, RMF Maxxx, Muzo FM, Radio 357, Czwórka czy Meloradio. Artysta aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem. Każdą piosenkę na tej płycie pisał inspirując się swoimi przeżyciami. Możemy spodziewać się zatem bardzo osobistego, romantycznego i pozytywnego materiału. Na koncertach Maks gra na gitarze i pianinie oraz  śpiewa… i to jak śpiewa!

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content