Aktualności

Koncert inspirowany piosenkami kabaretu Starszych Panów

Już dziś w imieniu Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie zapraszamy na Koncert inspirowany piosenkami kabaretu Starszych Panów, który odbędzie się w niedzielę 18 lutego o godz. 17:00. Znane i popularne utwory wykonane zostaną przez aktorów Projektu 41. Będzie świetna atmosfera i świetne widowisko. Nie może Was zabraknąć! Wstęp wolny!

Zachęcamy do zajrzenia w wydarzenie na facebooku: Koncert 18 luty

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content