Aktualności

Informacja dla mieszkańców miejscowości: Nowe Gronowo, Buka, Drozdowo, Mosiny!

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Debrznie uprzejmie informuje swoich Odbiorców na terenie miejscowości Nowe Gronowo, Buka, Drozdowo, Mosiny, że w dniach od 15.12.2023 r. do 29.12.2023 r. z uwagi na prowadzenie działań w obrębie wodociągu publicznego w Nowym Gronowie i w/w miejscowości oraz prowadzenie dezynfekcji sieci i urządzeń wodociągowych stosowany chlor może stanowić uciążliwość zapachową i smakową dla konsumentów.

Mogą wystąpić także zakłócenia w dostawie wody oraz wahania ciśnienia.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia!

 

Zobacz więcej aktualności

Planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych

Informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Pomorskie Badania Ruchu 2024

Informujemy, iż Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego będące Jednostką Samorządu Województwa Pomorskiego nadzoruje realizację projektu pod nazwą Pomorskie Badania Ruchu 2024, którego celem jest zebranie danych

Uroczyste Obchody Powrotu Debrzna do Macierzy

Kolejna rocznica Powrotu Debrzna do Macierzy i kolejne piękne obchody. Dziękujemy za tak liczne zgromadzenie się pod Pomnikiem Pamięci Pokoleń oraz złożenie pod nim kwiatów.

Gala stypendystów

W miniony poniedziałek w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie odbyła się piąta, jubileuszowa Gala Stypendystów Szkoły Podstawowej w Debrznie. Wręczono stypendia uczennicom i

Skip to content