Aktualności

I Śniadanie obywatelskie „Rozmawianie na drugie śniadanie”

Grupa Nieformalna „Miasto Kobiet” organizuje cykl śniadań obywatelskich „Rozmawianie na drugie śniadanie”. Pierwsze z nich odbędzie się już 13 lipca (czwartek) o godz. 10:00 w Centrum Usług Społecznych w Debrznie.  Celem spotkań jest omówienia ważnych zagadnień, wypracowania wspólnych pomysłów oraz realizacja różnorodnych zadań, a przede wszystkim integracja mieszkańców. Śniadanie połączone będzie z warsztatami z alternatywnych metod parzenia kawy, które przeprowadzi Coffe Joy.

Oczywiście udział spotkaniu jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

Projekt realizowany jest z Programu Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY.

Zachęcamy do obserwowania GRUPY na Facebok: Miasto Kobiet

Zobacz więcej aktualności

Psiaki pilnie potrzebują domu!

Zmiana przepisów obowiązująca od 18 marca 2026 r. sprawiła, że Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Człuchowie nie może już przyjmować i utrzymywać bezdomnych psów i

Salezjańsko-Gminne Dni Młodości 2026 w Debrznie

W dniach 12–14 czerwca 2026 roku Debrzno ponownie stanie się miejscem spotkań, integracji i wspólnego świętowania podczas Salezjańsko-Gminnych Dni Młodości. To wyjątkowe wydarzenie łączy wartości

Oferta pracy

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Debrznie poszukuje osoby na stanowisko: pracownik ogólnobudowlany (prace interwencyjne z PUP w Człuchowie). Osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi

Skip to content