Strona główna / Edukacja / Bezpłatne szkolenie

Bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt „Prawno – podatkowe aspekty handlu w sieci – e-sklep”.

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy związanej z prowadzeniem sklepu internetowego wynikającej z przepisów prawa podatkowego oraz pozostałych aktów prawnych dotyczących e-handlu.

Szkolenie kierowane jest do osób, które zamierzają rozpocząć lub już rozpoczęły działalność gospodarczą w zakresie e-handlu i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, aby podejmować prawidłowe decyzje. Materiały szkoleniowe zostały przygotowane w oparciu o czternaście aktów prawnych regulujących sprzedaż w sieci.

Podczas szkolenia uczestnicy:

1. Zdobędą fundamentalną wiedzę w zakresie podstawowych podatków obowiązujących przedsiębiorcę prowadzącego sklep internetowy i wybiorą optymalny wariant formy opodatkowania.

2. Zapoznają się z przepisami regulującymi funkcjonowanie e-handlu w zakresie praw konsumenta, procedury reklamacyjnej oraz regulaminu.

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek doradca biznesowy, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, właścicielka biura rachunkowego.

Szkolenie odbędzie się dnia 4 maja 2015 r. w Chojnicach w godz. 9.00 – 16.00 miejsce szkolenia: Wszechnica Chojnicka ul. Wysoka 3, 89-600 Chojnice, sala 101 (konferencyjna).

Szczegółowy harmonogram szkolenia w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia pod numerem telefonu 59 846 84 47 lub na email: p.sazon@pfp.com.pl

W razie pytań, prosimy o kontakt: Piotr Sazon, tel.: 59 846 84 47.