Aktualności

Polonia Jastrowie najlepsza w „Pucharze Lata”

3 sierpnia na Stadionie Miejskim w Debrznie odbyła się XXVII edycja corocznego turnieju piłki nożnej seniorów o „Puchar Lata”. W zawodach wzięły udział cztery drużyny rywalizujące systemem „każdy z każdym,”, mecze trwały 2 x 20 minut. W tegorocznej imprezie zdecydowany triumf przypadł Polonii Jastrowie, na drugim miejscu znalazł się MKS Debrzno, trzecią pozycję zajął Zryw Sypniewo, a czwartą Orkan Huta. Królemstrzelców turnieju został Oskar Polaczek (Polonia) z sześcioma golami, najlepszym zawodnikiem ogłoszono Michała Fertikowskiego z Polonii, a najlepszym bramkarzem Dawida Kutelę z MKS-u.

Nagrody (puchary, statuetki, sprzęt sportowy oraz gadżety promocyjne naszej gminy) wręczała burmistrz Debrzna Marta Urbańska. Impreza była częścią realizacji zadania publicznego „Z MKS-em na sportowych arenach – Debrzno 2025”, dofinansowanego przez Gminę Debrzno.

Dziękujemy za sportowe emocje, zawodnikom za ducha walki oraz gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy za relacje Sebastianowi Michno oraz zdjęcia Monice Peplińskiej!

Zobacz więcej aktualności

Psiaki pilnie potrzebują domu!

Zmiana przepisów obowiązująca od 18 marca 2026 r. sprawiła, że Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Człuchowie nie może już przyjmować i utrzymywać bezdomnych psów i

Salezjańsko-Gminne Dni Młodości 2026 w Debrznie

W dniach 12–14 czerwca 2026 roku Debrzno ponownie stanie się miejscem spotkań, integracji i wspólnego świętowania podczas Salezjańsko-Gminnych Dni Młodości. To wyjątkowe wydarzenie łączy wartości

Oferta pracy

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Debrznie poszukuje osoby na stanowisko: pracownik ogólnobudowlany (prace interwencyjne z PUP w Człuchowie). Osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi

Skip to content