Aktualności

Ruszył nabór do Programu Nowy Akumulator Społeczny!

Ruszył nabór do Programu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY. Jest to innowacyjny fundusz, który rozgrzewa więzi mieszkańców Pomorza! Skierowany jest do grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego.

Do zdobycia maksymalnie 6000 zł na realizację Waszych inicjatyw!

Jak to działa?
1. ETAP: Składanie  wniosku – nabór trwa od 1 marca 2024 – do 4 kwietnia 2024 – inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego.

Złożenie wniosku odbywa się poprzez stronę: www.witkac.pl. Należy się zarejestrować, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

  1. ETAP: Wyłonienie zwycięzców – 7 maja 2024 – w konkursie na inicjatywy i projekty z obszaru pożytku publicznego
  2. ETAP: Realizacja projektu – projekty mogą być realizowane w terminach od 15 maja do 30 listopada 2024 r. – inicjatywy lub projekty ze sfery pożytku publicznego.

Szczegóły w Regulaminie AS 2024. Bieżące informacje są także na profilu FB: https://www.facebook.com/akumulatorspoleczny

Zapraszamy do kontaktu z Operatorami Konkursu: https://akumulatorspoleczny.pl/kontakt/

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Operatorem Funduszu:
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
ul. Ogrodowa 26, 77-310 Debrzno
lgdzc.pl, e-mail: akumulator@lgdzc.pl, tel. 881 918 121

 

Zobacz więcej aktualności

Nabór na wolne stanowiska pracy.

Zachęcamy do aplikowania dokumentów na ogłoszone nabory. Więcej informacji w poniższych linkach: https://debrzno.naszops.pl/…/n,ogloszenie-o-naborze-na… https://debrzno.naszops.pl/…/n,ogloszenie-o-naborze-na…

Kwalifikacja Wojskowa 2026

2 lutego 2026 roku na terenie całej Polski rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa. Jest to ustawowy obowiązek, którego celem jest określenie zdolności obywateli do pełnienia służby wojskowej

Montaż czujników gazów

W związku z licznymi wypadkami oraz aktualną sytuacją w kraju, mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców, podjęto decyzję o zakupie czujników tlenku węgla (czadu), dymu oraz

Komunikat dotyczący ptasiej grypy (HPAI).

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Człuchowie informuje, że na podstawie Rozporządzenia Wojewody Pomorskiego z dnia 13 stycznia 2026 r. wprowadza się obowiązek utrzymywania drobiu i innych

Poświąteczna zbiórka choinek

Informujemy, że dnia 16 stycznia 2026 r. odbędzie się coroczna zbiórka naturalnych choinek z terenu naszego miasta. Zachęcamy do udziału w akcji, która pozwala na

Otwarcie poradni ginekologicznej w Debrznie.

Szanowni Mieszkańcy Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła działalność poradnia ginekologiczno-położnicza w Debrznie, działająca w Przychodni Lekarskiej przy ul. Rynek 3. Poradnia funkcjonuje w ramach SPZOZ

Skip to content