Strona główna / Edukacja / STYPENDIUM POMOSTOWE DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW POCHODZĄCYCH  Z RODZIN BYŁYCH PRACOWNIKÓW PGR

STYPENDIUM POMOSTOWE DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW POCHODZĄCYCH  Z RODZIN BYŁYCH PRACOWNIKÓW PGR

Informujemy, że Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim, przy  współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości wesprze organizacyjnie Program Stypendiów Pomostowych  w roku akademickim 2021/2022.

Program jest skierowany do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR, którzy zakwalifikowali się na pierwszy rok studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich (nie dotyczy kierunków dla służb mundurowych).

Nabór kandydatów przeprowadzany jest wg zasad określonych w „Regulaminie przyznawania i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2021.2022” (Segment IA). O stypendium mogą ubiegać się tegoroczni maturzyści, uczniowie liceów i techników, którzy ukończyli szkołę w 2021 r. oraz spełniają łącznie warunki określone w regulaminie dostępnym na stronie: www.stypendia-pomostowe.pl.

Stypendium pomostowe przyznawane jest tylko na okres pierwszego roku studiów.