Strona główna / Edukacja / Rozstrzygnięty Konkurs na Przewodnika Debrzna

Rozstrzygnięty Konkurs na Przewodnika Debrzna

Informujemy, że Konkurs na Przewodnika Po Atrakcjach Przyrodniczo– Historycznych Debrzna został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa, kierując się ustalonymi kryteriami merytorycznymi tj. znajomością zasobów przyrodniczych i wiedzą historyczną naszej gminy, sprawdzoną w teście podsumowującym wyłoniła laureatów spośród 50 uczestników konkursu.

Certyfikaty przyznano uczniom:

Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy:

  1.  Klaudia Minda
  2. Antonii Majoch

Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie:

  1. Judyta Szczygieł
  2. Marta Kalla

Szkoła Podstawowa w Uniechowie:

  1. Magdalena Suchan
  2. Agata Bączkowska

Szkoła Podstawowa w Debrznie:

  1. Martyna Baczyńska
  2. Dawid Kujawski

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie:

  1. Marcel Sołdak
  2. Mateusz Klimas

Wyróżnienie Specjalne przyznano również uczniowi Szkoły Podstawowej w Starym Gronowie Antoniemu Wódka, za szczególne zaangażowanie i umiejętność przekazania zdobytej wiedzy potencjalnym turystom.

Wszystkim dziękujemy za udział w Forum i wspólną zabawę, bo przecież edukacja to nie tylko szkolna ławka, ale również nauka funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości.

Dla wędrowców szybka decyzja to zajawka zdobywcy, bo przecież nasz quest to wyprawa nie tylko ulicami Debrzna, ale również powrót do przeszłości. Warto odłożyć na chwilę codzienne sprawy i spontanicznie pójść szlakiem gry terenowej. Zachęcamy do kontaktu z młodymi Przewodnikami, albowiem ich pozytywna energia i zdobyta wiedza to sprawdzony przepis na dobry dzień. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i ogromną porcję uśmiechu połączoną z edukacją, którą można zdobyć poza murami szkoły. Wystarczy założyć wygodne buty, zostawić w domu negatywne myśli i dobrze się bawić. Zachęcamy również dorosłych, aby połączyli siły z młodym pokoleniem, zrobili „ burzę mózgów” rozwiązali quest i zdobyli skarb w postaci pieczątki ukrytej w Baszcie Młyńskiej. . Quest historyczny pn.” Debrzno- miasto historią pisane” jest dostępny w:
Baszta Młyńska – nr .tel.501-615-448, basztamlynska@gmail.com
Stowarzyszenie „ NRMiGD”- nr.tel..502-043-654, stowdeb@pro.onet.pl

Zapewniamy pomoc naszych nowo „mianowanych” młodych Przewodników w czasie wyprawy.