Strona główna / Edukacja / Bezpłatne szkolenia: E-obywatel nowe umiejętności cyfrowe

Bezpłatne szkolenia: E-obywatel nowe umiejętności cyfrowe

Informujemy, że Gmina Debrzno rozpoczęła realizację projektu „E-Obywatel nowe umiejętności cyfrowe”. W związku z tym zapraszamy mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach:

Szkolenie dla rolników i przedsiębiorców – umiejętności prowadzenia małej firmy lub własnego biznesu w gospodarstwie rolnym.

Grafika komputerowa z wykorzystaniem dostępnego w sieci oprogramowania – dostarczenie wiedzy i umiejętności pozwalających wykorzystanie ogólnodostępnych narzędzi w wytwarzaniu i obróbce grafiki.

Praktyczne zastosowanie pakietu office w pracy – dostarczenie wiedzy oraz umiejętności pozwalających na korzystanie z aplikacji wchodzących w skład pakietu Office podczas wykonywania czynności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Administracja samorządowa – dostarczenie wiedzy oraz umiejętności na temat usług cyfrowych dedykowanych dla pracowników urzędów gmin i jednostek im podległych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Debrznie – Panią Iwoną Śliwińską pokój nr 32 lub pod numerem telefonu 59 83 35 351 w. 48.