Strona główna / Gmina / Autobusy na Dzień Dziecka
Road Trip Kids

Autobusy na Dzień Dziecka

TRASY PRZEJAZDU AUTOBUSÓW W DNIU 3 CZERWCA 2017 R.

AUTOBUS 1:

Kurs I
Prusinowo- 9.00
Ostrza-  9.05
Cierznie – 9.10
Uniechówek – 9.15
Skowarnki – 9.20
Uniechów- 9.25
Barkowo II,
Szosa Uniechowska- 9.30
Debrzno- 9.35

Kurs II
Rozwory – 9.40
Główna- 9.45
Gniewno – 9.50
Stanisławka, Grzymisław – 9.55
Debrzno – 10.00

AUTOBUS 2:

Kurs I:
Drozdowo- 9.00
Buka – 9.05
Stare Gronowo- 9.10
Nowe Gronowo – 9.15
Debrzno – 9.20

Kurs II:
Myśligoszcz + Boboszewa- 9.35
Słupia –  9.40
Debrzno – 9.45

Kurs III:
Kamień – 9.55
Buchowo – 10.00
Strzeczona – 10.05
Debrzno – 10.15

ODWOZY DZIECI OD GODZ. 14:00 WEDŁUG KOLEJNOŚCI PRZYWOZÓW (KURS I, II, III)