Strona główna / Miasto i Gmina / Akumulator Społeczny

Akumulator Społeczny

W ramach złożonego wniosku do Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej otrzymało środki na granty w ramach Funduszu „AKUMULATOR SPOŁECZNY”.

W związku z powyższym nabory wniosków trwać będą od 15 czerwca do 15 lipca. Wnioski można będzie składać wyłącznie w wersji elektronicznej w systemie www.witkac.pl.
Rodzaje dotacji:

  • minigrant do 500 złotych na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego
  • grant do 5000 złotych na projekt ze sfery pożytku publicznego

Więcej informacji na stronach internetowych: www.lgdzc.pl oraz www.akumulatorspoleczny.pl.

Ponadto dnia 25 czerwca br. w Ośrodku/Inkubatorze Przedsiębiorczości w Debrznie przy ul. Ogrodowej o godzinie 1500 odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych organizacji pozarządowych/grup nieformalnych z powiatu człuchowskiego.
Dla organizacji pozarządowych/grup nieformalnych z powiatu chojnickiego spotkanie zorganizowane zostanie dnia 26 czerwca br. w Urzędzie Gminy Chojnice, przy ul. 31 stycznia 56a o godzinie 1500.

Udział w spotkaniu jest niezbędny w celu prawidłowego złożenia wniosku. Na spotkaniu zostaną Państwo poinformowani o zasadach , terminach oraz kwotach wynikających z zapisów Regulaminu Funduszu „AKUMULATOR SPOŁECZNY”.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 22 czerwca do godziny 1200.
Państwa osobą do kontaktu jest pani Monika Kobak.

UWAGA!
Nabór wniosków o dotacje na rozwój młodych organizacji prowadzony będzie jako odrębny konkurs, a planowany czas przyjmowania wniosków to okres od 15 czerwca do 15 sierpnia.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Ponadto informujemy, że od dnia 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

Poniżej  znajdziecie Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych”

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych